0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

2 Adet Dr Poin 7 Green Efervesan Tablet

Ürün Fiyatı: 199 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Dr Poin 7 Green tablet burada!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Dr Poin 7 Green Tablet, hem beylere hem de hanımlara yönelik olarak imal edilen suda çözünen tablet formunda bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Dr Poin 7 Green Tablet kutusunda 20 adet tek kullanımlık suda eriyen tablet yer almaktadır. Her bir kutu Dr Poin 7 Green Efervesan Tablet 20 günlüktür.

Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Dr Poin 7 Green Tablet ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incemelenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.NASIL KULLANILIR?

Sadece günde 1 kez, tercihen sabah kahvaltısından 15-20 dakika kadar önce yani henüz aç karnınayken ortalama 200 ml bir bardak soğuk ya da oda sıcaklığındaki suya 1 tek tablet atın ve iyice eridikten sonra bekletmeden için. Tercihen tüketimi hergün aynı saatlere denk getirmeye özen gösterin. Önerilen dozu aşmayın. Günde 2 adet Kullanmayın ya da bir bardağa tek bir tabletten fazla kullanmayın. Eğer farklı bir ürün ya da ilaç kullanıyorsanız iki kullanım arası en azından bir kaç saat aralık vermeye özen gösterin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Dr Poin 7 Green Efervesan Tablet kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile (emziren) hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışmak suretiyle ve onay almaları durumunda Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.