0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

2 Kutu Froximun Toxaprevent Plus 30 Şaset

Ürün Fiyatı: 649 TL

Froximun Toxaprevent Plus. Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun 30 Şaset

ÜRÜN İÇERİĞİ

Froximun Toxaprevent Plus, hem beylere hem de hanımlara yönelik olarak imal edilen bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Froximun Toxaprevent Plus içerisinde 30 adet tek kullanımlık şaset yer almaktadır. Her bir kutu Froximun Toxaprevent Plus ortalama 1 aylıktır.

Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Froximun Toxaprevent Plus ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incemelenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.


NASIL KULLANILIR?

Her sabah 3 gr lık stick suya karıştırılarak içilir. 30 gün hiç ara vermeden kullanılmalıdır. Doktor'un tavsiyesi günlük alım miktarı değişebilir. Sabah aç karnına alınması uygundur. Tercihen tüketimi hergün aynı saatlere denk getirmeye özen gösterin. Önerilen dozu aşmayın. Eğer farklı bir ürün ya da ilaç kullanıyorsanız iki kullanım arası en azından bir kaç saat aralık vermeye özen gösterin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Froximun Toxaprevent Plus kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Özel durumu olan kullanıcıların doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz.
hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.