0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

2 Kutu Froximun Toxaprevent Skin Yara Tozu

Ürün Fiyatı: 259 TL

Froximun Toxaprevent Skin. Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun 18 gr yara tozu

ÜRÜN İÇERİĞİ

Froximun Toxaprevent Plus, hem beylere hem de hanımlara yönelik olarak imal edilen bir yara tozudur. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Froximun Toxaprevent Skin içerisinde 18 gr yara tozu yer almaktadır.


Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Froximun Toxaprevent Skin ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incemelenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.


NASIL KULLANILIR?

Hasarlı bölgenin çevresi, Serum fizyolojik ile temizlendikten sonra bol miktarda Froximun Toxaprevent Skin yaranın içine ve yüzeyine dökülür. Üzerine temiz gazlı bez örtülen hasarlı bölge bir sonraki uygulamaya kadar kapalı kalır.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Froximun Toxaprevent Skin kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.