SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Adonis Mix Macunu

Ürün Fiyatı: 79 TL

Beylerin kullanımına uygun 240 gr. Macun

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin kullanımı için uygun olarak üretilen Adonis Mix Macun, 240 gramlık cam kavanozlarda paketlenmiş ve beylerin beğenisine sunulmuştur. Karışımda birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

İçerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son tüketim ve imalat tarihleri gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi ambalajı üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak imal edilen Adonis Mix Macun u günde en fazla bir kere, bir çay kaşığı tercihen tok karnına tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı konumda, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk güneş ışığı almayacak bir konumda muhafaza etmenizi öneririz. İçerisinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı tavsiye ederiz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmadan önce muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Adonis Mix Macun kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi gibi amaçlarla kullanılmamalıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.