0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Anagain Saç Bakım Seti (Serum & Şampuan)

Ürün Fiyatı: 79 TL

Anagain Saç Bakım Seti unisex kullanıma uygun olarak imal edilen, serum ve şampuandan oluşan bir saç bakım setidir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Anagain Set, 1 adet 30 ml Anagain Serum ve 1 adette 150 ml Anagain Şampuan dan oluşan bir saç bakım setidir. Unisex kullanıma uygundur. Hem beyler hem de hanımlar rahatlıkla kullanabilmektedirler. Anagain saç bakım seti gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Set içerisindeki her iki üründe sadece harici kullanım için uygundur.

Hem Anagain Serum, hem de Anagain Şampuan ın formüllerinde birbirlerinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. İçeriği ile alakalı ya da Anagain saç bakım seti kullanımı esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi (imalat yeri, kullanım şekli, içerisindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım önerisi, vb.) kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Anagain Set i ya da içerisindeki herhangi bir ürünü kullanmaya başlamadan önce kutuları üzerilerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz. Anagain Serum 30 ml, Anagain Şampuan ise 150 ml dir. Her bir set Anagain Saç Bakım seti kullanıcısına toplamda 1 ay (bir ay) yetecek kadar içerik barındırmaktadır.


NASIL KULLANILIR?

Anagain şampuan, günlük bir şampuan gibi ılık su ile saçlar yıkandıktan sonra kafi gelecek kadar şampuanı saçınıza sürüp iyice köpürtün. Sonrasında 2-3 dakika saçınızda beklettikten sonra durulayınız. Sonrasında, yeni yıkanmış temiz saça az bir miktar (avuç içi) anagain serum u saç köklerinize yuvarlak masaj hareketleri ile parmak uçlarınızla masaj yaparcasına uygulayın. Eğer isterseniz Anagain şampuan kullanımına başlamadan önce dilerseniz gündelik şampuanınızı kullanabilirsiniz. Ancak anagain şampuan ya da anagain serum kullandıktan sonra farklı bir şampuan ya da serum uygulamayınız.

Serin ve kuru ortamda ağızları kapalı olarak çocukların ve kullanmaya ehil olmayan kişilerin ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Her iki ürününde içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz anda kullanmayı bırakıp, saçlarınızı durulayıp bir uzmana görünmenizi tavsiye ederiz. Anagain set içerisindeki serumda şampuan da sadece harici kullanım için uygun olarak hazırlanmıştır. Yutulmaz ya da içilmez. Saç haricinde vücudun farklı bir bölgesinde kullanılmamalıdırlar. Gözle ya da açık yaralarla temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayınız. Anagain Serum ya da Anagain Şampuan kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdırlar. Her iki Anagain ürünü de Kozmetik ürünüdür.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.