0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Choco Gel Suya Dayanıklı Yoğun Bronzluk

Ürün Fiyatı: 119 TL

Hem beylerin, hem hanımların hem de çocuklarımın kullanımına uygun suya dayanıklı bronzlaştırıcı Choco Gel

ÜRÜN İÇERİĞİ

Beylerin, hanımların ve çocukların kullanımına uygun olarak üretilen Choco Gel bronzlaştırıcı bir kozmetik ürünüdür. Her bir ürünün kutusunda 200 ml bronzlaştırıcı krem yer almaktadır.


Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Choco Gel ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.


NASIL KULLANILIR?

Temiz ve hafif nemli cilde masaj yaparak iyice yedirmek suretiyle kullanılan Choco Gel Suya Dayanıklıdır. Direk güneş ışığına maruz kalacağınız zamanlardan cilde ince bir tabaka halinde uygulamak yeterlidir. Ciltte pürüzsüz ve ipeksi bir his bırakır. Gerekli bölgelere bol miktarda uygulayın. Kullanıma başlamadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Açık yaralardan ve hassas bölgelere uygulamayın. Yüzünüze direk püskürtmeyin. Solumayın.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Choco Gel kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır.  Kozmetik ürünüdür.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.