0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Coco Body 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 199 TL

100 ml krem Cocobody

ÜRÜN İÇERİĞİ

Coco Body, kutusunda 100 ml içerik bulunan ve unisex kullanıma uygun üretilen "krem" formudan bir üründür. Masaj yaparak ilgili bölgeye uygulamak suretiyle kullanılması tavsiye edilir.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Coco Body nin kutusunda kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, önerilen kullanım şekli, son tüketim tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Cocobody kullanmaya başlamadan önce uygulama yağacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Sonrasında Cocobody den yeteri kadar alıp (ilgili bölgenin ebadına göre değişir) ilgili bölgeye ince bir tabaka halinde uygulayın. Kafi gelecek kadar masaj yaparak cilde yedirin. Uygulamayı yuvarlak masaj hareketleri ile yapın.

Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde yer alan bileşenlere (kutusu üzerinde yazıldığı gibidir) karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Yan etki yapıp yapmadığını anlayabilmeniz için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına az bir miktar sürüp bekleyin. Herhangi bir ters durum (kızarıklık, kaşıntı, vb) olursa kullanımı bırakın ve ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Sonrasında bir uzmandan ya da doktordan destek alınız. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Gözle ya da açık yaralarla temas ettirmeyiniz. Yanlışlıkla dahi temas olması durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Cocobody kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.