0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Eke Şam Yağı Shamoil 3 Kutu

Ürün Fiyatı: 220 TL

Unisex kullanıma uygun saç bakım yağı Eke Shamoil Şam Yağı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Eke Shamoil Şam Yağı kutusunda 50 ml serum bulunan, hem beylerin hem de kadınların kullanımına uygun olarak üretilen bir serumdur. Saçlarınıza masaj yaparak kullanılması önerilen Eke Shamoil Şam Yağı  kullanmaya başlamadan önce saçınızın temiz ve azda olsa nemli olmasına dikkat ediniz.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Eke Şam Yağı nın kutusunun üzerinde kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunun üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Haftada iki ya da üç kez avucunuza 6-7 damla kadar damlatıp, saçlarınızda uygulamak istediğiniz yerlere iyice yedirerek masaj yaparak uygulayın.  Kullanmaya başlamadan kullanacağınız bölgelerin temiz ve hafif nemli olmasına özen gösteriniz. Sonrasında durulama yapmanıza gerek yok. Eğer durulamak isterseniz de kullanımın ardından en az 2 saat kadar bekleyiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bir yan etki hissettiğiniz az, kullanmayı bırakıp bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Eke Shamoil Şam Yağı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanıma uygundur.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.