0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:
BEDEN SEÇENEĞİ

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Hello Slim Agraflı Termal Sauna Korse Tayt

Ürün Fiyatı: 129 TL

Hanımların kullanıma uygun olarak üretilen korse özelliğine sahip Helloslim Termal Sauna Tayt

ÜRÜN İÇERİĞİ

Esnek ve konforlu korse tayt size gün boyu hareket özgürlüğü sağlar!

Hello Slim Termal Sauna Korse Tayt
>>> Fit kalıp skinny
>>> Cepsiz
>>> Lastikli - slikon kaplama
>>> Yüksek bel korse
>>> Dar paça
>>> Dikişsiz
>>> Çıtçıtlı korse bel

Bacak, bel, kalça ve basen bölgesini tam anlamıyla sarar. Rahat ve şık bir yapısı vardır. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Her bedene göre ölçüsü mevcuttur. Sadece kadınların kullanımına uygun olarak imal edilmiştir.NASIL KULLANILIR?

Gündelik kullanıma olanak tanıyan Hello Slim Tayt, sadece hanımların kullanımlarına uygun olarak tasarlanıp, hazırlanan özel bir kumaştan imal edilen bir tayttır.

Eğer spor ile alakanız varsa gün içerisinde en fazla 1-1,5 saat kadar giymeniz kafidir. Ancak spor yapmayan ve genel olarak hareketsiz bir iş ile meşkulseniz gün içerisinde en az 3-4 saat kadar vücuda giyilmesini öneririz. Ancak hareketli olduğunuz dönemlerde giyilmesini öneririz. Örneğin akşam uyurken giymek size maximum seviyede fayda Sağlamayacaktır.

Kıyafetlerinizin içinede de kullanabileceğiniz bu Hello Slim Termal Tayt, son derece kaliteli ve geliştirilmiş bir kumaştan imal edildiği için kullanıcısını rahatsız etmez. Evde, işte, gezerken, spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.