0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

2 Adet Yengeç Jeli 250 ml

Ürün Fiyatı: 419 TL

Unisex kullanıma uygun selülit bakım jeli Narcissa Yengeç Jeli

ÜRÜN İÇERİĞİ

Yengeç jeli, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen ve gündelik kullanıma olanak tanıyan jel formunda bir üründür. Düzenli kullanım gerektirir. Kullanım öncesinde kutusu üzerinde yazan detayları incelemenizi tavsiye ederiz. Her bir kutu Narcissa Yengeç Jeli 250 ml dir.

Narcissa Yengeç jeli nin içeriğinde yer alan bileşenlerin tam listesi, imalatçı bilgileri (ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri), izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının tüketim esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutunun üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Günde 1 kez, temiz ve hafif nemli cilde ince bir tabaka halinde Yengeç Jeli nizi sıkın ve yuvarlak masaj hareketleriyle 10 dk kadar masaj yaparak (ardında kalıntı kalmayacak şekilde) iyice cildinize yediriniz. Sonra 1-2 saat kadar duş/banyo yapmayın, cildin ilgili bölgesinin su ile temasını önleyin. Her bir kutu Narcissa Yengeç Jeli 250 ml (8,45 fl.oz) dir.

Kullanılabilecek Bölgeler: Basen, bel, göbek, bacak

Serin ve kuru bir ortamda, direk güneş ışığı almayacak şekilde, ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayın. İçindeki bileşiklere karşı (kutu üzerinde yazıldığı gibi) alerjisi olan kullanıcılarda deride kaşıntı, kızarma ya da farklı bir yan etki olabilir. Bu gibi bir durumunda kullanımı bırakmanızı ve ilgili bölgeyi bol su ile temizlemenizi tavsiye ederiz. Akabinde bir doktordan yardım alın. Sadece harici kullanıma uygundur. Cildinizin, Yengeç Jeli nin içerisindeki bileşenlere yönelik olarak bir alerjiniz olup olmadığınızı anlamak için el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer alerjik bir durum tespit ederseniz kullanmaya başlamayın. Narcissa Yengeç Jeli kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile Kullanmayın. Kozmetik ürünüdür.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.