0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

3 Adet i colon Macun

Ürün Fiyatı: 582 TL

Unisex kullanıma uygun 240 gr. i-colon Macun

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen icolon macun, 240 gr lık kavanozlarda paketlenmiş ve gündelik kullanıma uygun olarak siz değerli potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

icolon macun un içeriğinde yer alan bileşenlerin tam listesi, imalatçı bilgileri (ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri), izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının tüketim esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutunun üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.
NASIL KULLANILIR?

Erkek kadın farketmeksizin tercih ettikleri taktirde kullanabilecekleri şekilde unisex kullanıma uygun olarak imal edilen icolon macun dan günde sadece bir kez tercihen sabah kahvaltısından 15-20 dk kadar önce aç karnına bir tatlı (orta boy) kaşığı kadar tüketmeleri önerilmektedir. Üzerine ılık su içebilirsiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanımı gerektiren rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmaları önerilmektedir. i colon macun kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.
hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.