0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Delay 48000 Sprey Deadly Shark

Ürün Fiyatı: 219 TL

Erkeklerin kullanımına uygun olarak hazırlanan Delay 48000 sprey burada!...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen Deadly Shark Delay 48000, sprey formunda üretilmiş ve 45 cc teneke basınçlı fısfıs şişede ambalajlanmış ve siz değerli potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, tavsiye edilen kullanım önerisi, son kullanma tarihi vb. gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

In English: Deadly Shark Delay 48000 Sprey, which is produced only for gentlemen's use, is produced in spray form and packaged in a 45 cc tin pressure spray bottle and presented to you, our valuable potential users.

It contains many different components. List of ingredients, manufacturer or importer company information according to product, authorization number, recommended usage recommendation, expiry date etc. It is located in detail on all kinds of information boxes that the user may need, such as We recommend that you read the box in detail before using it.NASIL KULLANILIR?

Sadece erkekler için üretilen Deadly Shark Delay 48bin sprey den sadece ihtiyaç halinde gereksinimden ortalama 15 20 dk kadar önce 10-15 cm mesafeden 3-4 kez fıslatınız. Sonrasında silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Cildinizin Delay 48bin spreye karşı alerjik olup olmadığını test etmek için eğer isterseniz el bileğinizin iç kısmına bir kere fıslatın ve bekleyin. Alerjik bir tepkime olursa ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın ve kullanmayı bırakın. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Göz ile ya da açık yaralarlar ile temastan sakının. Yanlışlıkla dahi olsun temas etmesi durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Sadece beylerin kullanımına uygundur.  Deadly Shark Delay 48000 Sprey kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

In English: Just spray from Deadly Shark Delay 48k spray, which is produced only for men, 3-4 times from a distance of 10-15 cm, about 15 to 20 minutes before the need, only if needed. Do not wipe, wash or clean afterwards.

Store in a cool and dry place, closed and out of reach of children. There may be side effects in users who are allergic to the ingredients in it. As soon as you feel such a side effect, we recommend that you stop using it and seek help from a doctor / specialist. To test whether your skin is allergic to Delay 48K spray, if you wish, once on the inside of your wrist and wait. If an allergic reaction occurs, rinse the affected area with plenty of cool water and discontinue use. It is suitable for external use only. It cannot be eaten, drunk or swallowed. Avoid contact with eyes or open wounds. In case of accidental contact, rinse the affected area with plenty of cool water. It is for gentlemen use only. Deadly Shark Delay 48000 spray is definitely not a medicine. It should not be used for the diagnosis or treatment of any disease.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.