0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Mallia Beauty Serum ve Krem - 2 Set

Ürün Fiyatı: 249 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Mallia Beauty serum ve krem

ÜRÜN İÇERİĞİ

Mallia Beauty cilt bakım seti içerisinde toplam 2 adet ürün bulunmaktadır. Bir adet Mallia Beauty Serum ve bir adet Mallia Beauty Krem. 

Her iki ürününde içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. Her iki ürününde üzerinde ayrı ayrı içeriğindeki bileşenlerin listesi, son tüketim tarihleri, imalat tarihleri, imalatçı firma bilgileri ve daha birçok bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuları üzerilerini dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Mallia Beauty set, yapısı itibariyle düzenli kullanımı önerilen ve unisex kullanıma uygun olarak imal edilen bir cilt bakım setidir. Setin içerisinde bir adet Mallia Beauty cilt serumu ve bir adet Mallia Beauty cilt kremi yer almaktadır. En az 2 saat ara ile tercihen krem sabah, serum akşam kullanmak kaydı ile uygulama yapacağınız bölgeye uygulayın. Her iki ürününde birbirine benzer ve son derece pratiktir. Öncelikle kremi temiz ve hafif nemli cilde ince bir tabaka halinde sürün ve masaj yapar gibi cilde iyice yedirin. En az 2 saat kadar beklemek kaydı ile sonrasında bir pamuk parçasına serumu 4-5 damla kadar damlatıp temiz ve kuru cildinizde hafifçe bastırarak sürün. İşte bu kadar basit...

Serin ve kuru yerde, direk güneş ışığından uzak bir yerde ve ağzı kapalı konumda çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Her iki ürününde içerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumda kullanımı bırakmanızı ve ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayıp, bir uzmandan yardım almanızı öneririz. Mallia Beauty serum ya da krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdırlar. Kozmetik ürünleridir.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.