0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Maral Jel 3 Kutu

Ürün Fiyatı: 209 TL

Sadece erkeklerin kullanımına uygun 50 ml jel. Her kutusu 1 aylıktır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen www.hemenkapimda.com internet sitesi üzerinden güvenle Maral Jel sipariş verebilirsiniz.

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilen Maral Gel' in her bir kutusunda kullanıcısına 1 ay kafi gelecek kadar içerik (50 ml) yer almaktdır.

Maral Gel; içeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran jel formunda bir üründür. Bu bileşenlerin listesi, imalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve daha ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Siparişiniz size teslim edildikten sonra kutuları üzerlerini dikkatlice okumanızı öneririz.

 NASIL KULLANILIR?

Düzenli kullanımı tavsiye edilen ve gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen Maral Geli günde 1 kez temiz ve kuru cilde uygulayın. İlgili bölgeye ince bir tabaka halinde Maraljel sürün ve masaj yaparak deriye iyice yedirin. Sonrasında en az bir saat kadar banyo yapmayın ya da ilgili bölgeyi silmeyin / temizlemeyin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da benzeri / farklı bir yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki tespit ettiğiniz noktada kullanımı bırakın ve uygulama yaptığınız bölgeyi bol su ile (soğuk su) iyice temizleyin. Sonrasında bir doktora ya da uzmana gözükün. Cildinizin Maral Jel e karşı alerjik olup olmadığını test etmek için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına ince bir tabaka halinde çok az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer ters bir etkileşim (kızarıklık vb.) fark ederseniz kullanmayın. Sadece harici kullanım içindir. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Gözle ve açık yaralarla temasından kaçının. Yanlışlıkla dahi temas olduğu noktada ilgili bölgeyi bol soğuk su ile yıkayın ve temizleyin. Maral Jel kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.