0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Gold Tongkat Ajimat Madura Stick

Ürün Fiyatı: 599 TL

Sadece hanımlara özel Tongkat Ajimat Madura Gold

ÜRÜN İÇERİĞİ

Resminde de görebileceğiniz gibi Tongkat Ajimat Madura Gold orjinal ambalajında ve eksiksiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir. Kolay iade ve değişim şartlarımızı, ”İade ve Şartlar” bölümünden inceleyebilirsiniz.


NASIL KULLANILIR?

Öncelikli olarak ilgili bölgeyi yıkayın ve temiz olduğundan emin olun. Rahat bir konumda az bir miktar Tongkat Ajimat Madura Gold u yerleştirin ve 30 sn. kadar bekleyin. Uygulamayı gereksinimden 30 dk kadar öncesine denk getirmeye özen gösteriniz.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı (hava almayacak) olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. Tongkat Ajimat Madura Gold kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.