0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Adavital Form 60 Kapsül

Ürün Fiyatı: 119 TL

Ambalajında 60 adet tek kullanımlık kapsül bulunan Adavital Form

ÜRÜN İÇERİĞİ

Adavital Form Kapsül, hem beylere hem de hanımlara yönelik olarak imal edilen bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Adavital Form kutusunda 60 adet tek kullanımlık kapsül yer almaktadır. Her bir kutu Adavital Form 20 günlüktür.

Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Adavital Form ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerine detaylı bir şekilde incemelenizi tavsiye ederiz. "İçeriğindekiler" bölümünden formülün içerisinde yer alan bileşenleri görebilirsiniz.
NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen Adavital Form Kapsül den günde üç kere tercihen aç karnına tüketiniz. Tüketimleri öğünlerden 15-20 dk kadar önceye denk getirmeye özen gösteriniz. Her bir kullanım arası ortalama 5 saat kadar aralık veriniz. Kullanımın ardından 1-2 bardak su tüketin ve gündelik su tüketiminizi ortalama 2 lt ye kadar çıkartın.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Adavital form kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.
hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.