0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Boldixil Saç Bakım Şampuanı

Ürün Fiyatı: 39 TL

Boldixil Şampuan unisex kullanıma uygun 150 ml lik bir saç bakım şampuanıdır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Unisex kullanıma uygun olarak hazırlanan Bold İxil Saç Bakım Şampuanı nın düzenli kullanımı önerilmektedir. Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen bir saç bakım şampuanıdır. Sadece harici kullanım için uygundur. Her bir kutu Boldixil şampuan 150 ml dir.

İçerisinde birçok bileşen bulunan Boldixil Şampuan ile alakalı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (imalat yeri, imalat tarihi, parti numarası, içeriğindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım şekli, ithalatçı ya da ürüne göre imalatçı firma bilgileri, izin numarası ve dahası) kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Boldixil şampuan kullanımına başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde inceleyiniz. Her bir şişe Boldixil şampuan toplamda 150 ml dir ve kullanıcısına 10 kullanımlık kafi gelecek kadar şampuan barındırmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Boldixil şampuanın kullanımı standart bir şampuan ile aynıdır. Gün içerisinde 1 ya da 2 kere saçınıza uygulamanız ve durulamadan önce 4-5 dakika saçınızda kalmasına özen göstermeniz yeterlidir. Eğer tercih ederseniz Boldixil şampuanı kullanmadan önce saçınızı gündelik şampuanınız ile yıkayıp durulayabilirsiniz. Ancak Boldixil şampuanı kullandıktan sonra başka bir şampuan kullanmayınız.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve  çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olanlarda bazı yan etkiler olabilir. Bu gibi yan etki hissettiğinizde kullanımı bırakmanızı ve bir uzmana görünmenizi öneririz. Sadece harici kullanıma uygundur. Yutulmaz ya da içilmez. Saç haricinde farklı bir bölgede kullanılmamalıdır. Açık yaralar ile ya da göz ile temasından kaçının. Yanlışlıkla bile temas olması halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile yıkayın. Boldixil şampuan kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi için kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.