0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Erica Krem

Ürün Fiyatı: 119 TL

100 ml Erica Hemoid kremi

ÜRÜN İÇERİĞİ

Unisex kullanımına uygun olarak üretilen Erica Hemodin krem, 100 ml lik ambalajlarda paketlenmiş ve siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Kremin içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

İçerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.


NASIL KULLANILIR?

Erica Hemodin krem günde 1 kez, tercihen sabah ya da akşam tercihe göre uygulanır. Uygulama öncesinde ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Sonrasında ilgili bölgeye kafi gelecek kadar miktarda kremi elinize alın ve ilgili bölgeye kafi miktarda sürün. Sorasında ilgili bölgeyi yıkamayın, silmeyin ya da temizlemeyin. Kullanımın ardından 10-15 dk kadar bekleyin ve temiz bir iç çamaşırı giyin.

Uyarılar: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayacak bir pozisyonda ve ağzı kapalı şekilde saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride hafifi kızarıklık (v.b.) yan etki(ler) yapabilir. Bu gibi bir durumda Erica  kullanımını bırakmanızı ve ilgili bölgeyi bol soğuk su ile duruladıktan sonra bir uzmana görünmenizi tavsiye ederiz. Sadece harici kullanıma uygundur. Erica Hemodin Krem kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

Alerjen Testi: Yan etki yapıp yapmayacağını test etmek için; çok az bir miktar Erica kremi el bileğinizin içine sürüp 10 dk kadar bekleyin. Eğer sizin bireysel olarak bir alerjiniz var ise (içindeki bileşenlerden herhangi birine) kullanmayın.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.