0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

1 Kutu Eron Plus Hediyeli - Ücretsiz Kargo

Ürün Fiyatı: 289 TL

Erkeklere özel 60 kapsül Eron Plus; 1 Aylık!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece beylerin kullanımına yönelik olarak imal edilen Eron Plus, 60 kapsüllük ambalajlarda paketlenmiş ve sadece beylerin beğenisine sunulmuştur. Hanımların kullanımına uygun değildir.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım önerisi, son kullanma tarihi vb. gibi kullanan kişinin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

In English: Eron Plus, which is produced for the use of gentlemen only, is packaged in 60 capsule packages and is offered only to gentlemen. Not suitable for use by women.

It contains many different components. List of ingredients, manufacturer or importer company information according to product, authorization number, recommended usage recommendation, expiry date etc. It is located in detail on all kinds of information boxes that the user may need, such as We recommend that you read the box in detail before using it.NASIL KULLANILIR?

Sadece erkekler için üretilen Eron Plus tan gün içerisinde en fazla tek bir kapsül alınması önerilmektedir. Düzenli kullanımı gerekmez. Sadece ihtiyaçtan önce tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Önerilen dozu aşmayın. Alkolle beraber kullanımında etkileri azalabilir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen (düzenli ilaç kullanımı gerektiren) bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmaları tavsiye edilmez. Eron Plus kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Alkolle beraber tüketilmemelidir.

In English: It is recommended to take a maximum of one capsule per day from Eron Plus, which is produced only for men. Regular use is not required. It is recommended to be consumed only before the need. Do not exceed the recommended dose. The effects may be reduced when used together with alcohol.

Store in a cool and dry place, closed and out of reach of children. There may be side effects in users who are allergic to the ingredients in it. As soon as you feel such a side effect, we recommend that you stop using it and seek help from a doctor / specialist. It is not recommended for people with heart, high blood pressure, cholesterol or a chronic disease (which requires regular medication). Eron Plus is definitely not a medicine. It should not be used for the diagnosis or treatment of any disease. It should not be consumed with alcohol.hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.