0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Genome White Sepiwhite Kremi

Ürün Fiyatı: 90 TL

Unisex kullanıma uygun Genome White Krem...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Genomewhite Krem, 50 ml lik ambalajlarda hazırlanmış ve unisex kullanım için uygun olarak üretilen bir kremdir. Masaj yapmak suretiyle cilde iyice yedirilerek uygulanan Genome WhiteKremi kullanacağınız bölgeyi, kullanıma başlamadan önce nemli bir bez ya da ıslak mendil ile temizlemenizi ve ilgili bölge iyice kuruduktan sonra kremi ince bir tabaka halinde sürüp, cilt tarafından iyice emilene kadar yuvarlak masaj hareketleri ile cilde uygulanmasını öneririz.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer alan Genome White Sepiwhite Kremi nin kutusu üzerinde kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (imalat yeri, önerilen kullanım şekli, son kullanma tarihi, üretici ya da ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.
NASIL KULLANILIR?

Genome White Sepiwhite Kremi ni gereksinim duyduğunuz bölgeye az bir miktar ince bir tabaka halinde sürün ve yuvarlak masaj hareketleri ile temiz ve kuru cilde uygulayın. Kullanmadan önce ilgili bölgeyi iyice temizleyin ve kurulayın. Günde sadece bir kez, tercihen akşam yatmadan önce kullanınız.

Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru yerde, direk güneş ışığından uzak bir konumda ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde deride kaşıntı, kızarıklık, vb gibi bir yan etki olabilir. Bu alerjik reaksiyonları, kullanım öncesinde test edebilmek için el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar  Genome White krem sürün ve bekleyin. Tepkime olmazsa ihtiyaç duyduğunuz bölgeye uygulayınız. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Açık yaralarla ya da göz ile temasından kaçının. İstemeden dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Genome White Krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.