0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Lipo Fit Suda Eriyen Tablet

Ürün Fiyatı: 69 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun efervesan tablet Lipofit

ÜRÜN İÇERİĞİ

Lipofit Efervesan Tablet, hem beylere hem de hanımlara yönelik olarak imal edilen suda çözünen tablet formunda bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Lipo Fit tablet kutusunda 20 adet tek kullanımlık suda eriyen tablet yer almaktadır.

Kutusu üzerinde de görüleceği şekilde, içeriğinde farklı bir çok bileşen yer alan Lipofit tablet ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.


NASIL KULLANILIR?

Tercihen 1 sabah 1 akşam olmak kaydı ile günde 2 kez aç karnına öğünlerden 20-30 dk kadar önce 1 tek tableti 200 ml lik bir bardak ılık (oda sıcaklığında) suda çözdürün ve tamamen eridiğinden emin olduktan sonra çok fazla zaman kaybetmeden tüketin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Lipofit tablet kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile (emziren) hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışmak suretiyle ve onay almaları durumunda Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.


hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.