0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

NicoBlock

Ürün Fiyatı: 450 TL

300 ml NicoBlock şurup ücretsiz kargo avantajıyla!

ÜRÜN İÇERİĞİ

NicoBlock Şurup, 300 ml lik ambalajlarda paketlenmiş ve potansiyel kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

İçeriğinde yer alan bileşenlerin tam listesi, imalatçı ya da ürün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının tüketim esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutunun üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.
NASIL KULLANILIR?

Erkek kadın farketmeksizin tercih ettikleri taktirde kullanabilecekleri şekilde unisex kullanıma uygun olarak imal edilen NicoBlock Şurubu ndan günde toplam 3 kez aç ya da tok farketmeksizin 1 ölçek (10 ml) tüketebilirsiniz. Üzerine su içebilirsiniz. Eğer tercih ederseniz bir bardak suya bir ölçek NicoBlock Şurubu ekleyip direk içebilirsiniz.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanımı gerektiren rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmaları önerilmektedir. NicoBlock Şurubu ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.
hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.