0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Damp Stopper Küf ve Temizlik Jeli - 3 Adet

Ürün Fiyatı: 159 TL

Damp Stopper 120 ml Küf ve Temizlik Jeli

ÜRÜN İÇERİĞİ

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunan Damp Stopper 120 ml kadardır ve ortalama 250-300 püskürtmeliktir.

İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürününe göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaç halinde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu yeni nesil temizlik jeli Damp Stopper ın kullanımı son derece pratik ve basittir. Aşağıdaki şemada da görebileceğiniz gibi önce ilgili bölgeye kafi miktarda Damp Stopper jelini sıkın ve 10-15 dk kadar bekleyin. Sonrasında temiz bir bez yardımıyla o bölgeyi iyice temizleyin. İşte bu kadar basit...

Kullanılabilecek alanlar: çamaşır makinesi, derz araları, lavabo, pimapen araları, klozet kenarları, mutfak tezgahı, küvet kenarları.Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlerden herhangi birine karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir hekimden / doktordan yardım almanızı öneririz. Cildinizle temas ettirmeyin, içmeyin. Temas durumunda elinizi serin su ile durulayın.

hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.