0216 337 76 00

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Diamond Sec 30 Çizik Giderici Set - 3 Adet

Ürün Fiyatı: 179 TL

Diamond Sec 30 çizik koruyucu / giderici set

ÜRÜN İÇERİĞİ

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar başta olmak kaydı ile Türkiye genelinde her bir araç sahibinin başı genel olarak araç çiziklerinden yana derttedir. Sabah sorunsuz bir şekilde park ettiğimiz araçlarını ertesi sabah çizilmiş olarak bulan bir çok kişi şu an o anısını aklına getirmiştir. Üstelik sonrasında da her araç sahibinin yaşadığı bir ikilem vardır. "Acaba kaskomu mu bozdursam" yoksa "cebimden mi yaptırsam" ?

Artık Diamond Sec 30 Çizik Giderici / Koruyucu Set ile bu ikilemden kurtulma ihtimaliniz var!

Set içerisinde 1 adet pompalı kutuda krem ve bu kremle son derece uyumlu bir sünger yer almaktadır. Kullanımı da son derece pratik olan bu set her araç sahibinin torpidosunda olmazsa olmaz!NASIL KULLANILIR?

Diamond Sec 30 Çizik Giderici Set kullanımı son derece pratik ve basittir. Yapılması gereken sadece set içerisinden çıkan süngerin üzerine ilgili bögleye göre yeterli miktarda Diamond Sec 30 kremden sıkın ve işlem sonuna kadar ovalayarak uygulayın. İşte bu kadar basit...hemenkapimda.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.